Nabízíme Vám

Úvodní strana / O společnosti

O společnosti

Firma Hydraulic Truck System má svoji hlavní činnost působení zakomponovanou již v samotném názvu. Specializujeme se na hydraulické systémy pro tahače a nákladní auta pro obsluhu různých automobilových nástaveb a návěsů. 

 

Kdy a kde vznikla společnost H.T.S.?

Firmu založil pan Jaromír Hynčica před 12 lety v Uhlířských Janovicích, kde své podnikání rozvíjel až do roku 2005 v pronajatých prostorách . V tomtéž roce se firma přestěhovala do vlastních prostor v Kolíně a nyní tam provozuje svou činnost. Zpočátku se firma zabývala obchodem se zemědělskými a stavebními stroji a dopravní technikou.

Později se věnovala i opravám a od roku 2002 se výhradně věnuje montážím hydraulických systémů na tahače a nákladní auta. V současné době má zřízené vlastní servisní dílny a zázemí pro podnikání. Naší velkou pracovní oporou je vybudovaný sklad náhradních dílů, který obsahuje 95% všech komponentů nutných pro veškeré montáže. Pro velký zájem o tyto druhy služeb se firma do současné doby rozrostla o šest zaměstnanců. 

Služby, které nabízíme

Naše firma zastupuje na našem trhu několik evropských výrobců komponentů potřebných pro hydraulické systémy na nákladní a užitková vozidla. Naší hlavní službou, kterou provozujeme, je kompletní montáž hydraulických systémů na tahače a to pro ovládání sklápěcích návěsů, návěsů s posuvnou podlahou, podvalníků, přepravníků PHM atd. Dále se zabýváme montáží nezávislých hydraulických systémů na návěsy buď s elektrickou jednotkou nebo s jednotkou poháněnou spalovacím motorem Honda. Dále montujeme také kompresory pro přepravu sypkých hmot značky GHH a kompresory pro přepravu chemie a jiných kapalin značky Bratsch. Nedílnou součástí naší činnosti jsou také dodávky hydraulických komponentů pro několik významných výrobců nástaveb ať se jedná o hydraulické válce , pomocné pohony ,rozvaděče nebo různé ventily a ovladače. Na menší užitkové vozy dodáváme též 12 nebo 24V agregáty .Tyto systémy dokážeme namontovat na vůz jakékoli značky, stáří nerozhoduje. Stačí nám od zákazníka označení typu převodovky a z katalogového čísla vyvodíme, jaká hřídel či pohon je vhodný.

Kompletní namontování hydrauliky netrvá více než pět hodin. Díky rychlé a kvalitně odvedené práci, servisu, dostupnosti náhradních dílů a příznivé ceně jsme se prosadili mezi konkurenty po celé republice. Objednací termín je většinou na dva až čtyři dny dopředu, za jeden den jsme schopni osadit kompletní hydraulikou až tři auta. Pro montáže mimo náš areál jsme pořídili servisní vozidla, která jezdí po celé republice.

Jak řešíte nutnost potřeby náhradních dílů?

Z 95% máme veškeré náhradní díly skladem, zbylých 5% zajistíme do dvou dnů až jednoho týdne. Montujeme komponenty firmy Aber a firem Binotto a Itco. Ceny jsou velice výhodné, fungujeme i jako prodejna těchto náhradních dílů. Případné reklamace se snažíme řešit bez zbytečných průtahů a vždy je pro nás prvotní potřeba zákazníka, jemuž se snažíme být oporou v případě vzniklé poruchy.

Zmínil jste se o servisních vozidlech, která máte k dispozici…

Disponujeme dvěmi servisními vozidly, které jsou plně vybavené speciálním nářadím včetně lisu na hydraulické hadice a veškerými komponenty potřebnými pro montáž nebo opravu hydraulického systému. V případě potřeby přijedeme kamkoliv, působíme po celé republice. Většinou v jednom voze jezdí dva mechanici, kteří práci odvedou rychle a kvalitně. Pokud se jedná o složitější zákrok, snažíme se se zákazníkem dohodnout, aby auto přistavil k nám do dílny, přičemž jsme schopni si flexibilně pro auto kamkoliv přijet a po montáži ho zase odvézt. Klienti se většinou objednávají dva až tři dny dopředu, servisní technici přijedou na místo určení se všemi potřebnými díly.

Kompletní montáž hydrauliky jsme schopni provést do pěti hodin. Pro klienty jsme k dispozici od 7.30 do 17 hod., přičemž respektujeme požadavky zákazníka a snažíme se jim vyhovět i mimo pracovní dobu, takže jsme vlastně k dispozici 24 hodin denně. Když je problém nebo nějaká porucha, přijedeme, vše záleží na domluvě. Záruku poskytujeme na 24 měsíců.

Prozradíte nám na závěr plány do budoucna a Vaše motto?

Protože je o naše služby stále větší zájem, plánujeme rozšíření služeb například o renovaci hydraulických válců a čerpadel nebo montáže závěsů včetně všech koncovek potřebných pro tahání přívěsu. Dále plánujeme rekonstrukci našich dílen, skladu a některých dalších částí naší provozovny. A naše motto? Hydraulice rozumíme!